www.steelwiredrawingmachine.com

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Video
Ana sayfa ÜrünlerYüksek Hızlı Tel Çekme Makinesi

Özel Hızlı Bakır Tel Çekme Tesisi, Otomatik Bakır Tel Üretim Makinesi

Özel Hızlı Bakır Tel Çekme Tesisi, Otomatik Bakır Tel Üretim Makinesi

Customized Speed Copper Wire Drawing Plant , Automated Copper Wire Manufacturing Machine

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: JIANGSU, ÇİN
Marka adı: Spring wire drawing machine
Sertifika: ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: Plastik torba
Teslim süresi: Sipariş ve depoziti aldıktan sonra 60 gün
Ödeme koşulları: T/T % 30 mevduat, % 70 ödeme sevk irsaliyesi önce dinlenmek.
Yetenek temini: 5pcs/ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Stil yok.: Lz9-600 Yaylı tel çekme makinesi Kablo tipi: düşük ve orta karbonlu tel
Tel malzeme: Q235, Q195 Maksimum giriş çapı: Ø6.5mm-Ø5.5mm
Min çıkış çapı: Ø2.5mm-o-2.8mm Hızlı çizim: 600m / dak
Çekme dayanımı: ≤1350MPa Toplam indirim oranı: ≤97%

özel çizim Yüksek Hızlı Tel Çekme Makinesi / bakır tel çekme makinesi

Yüksek hızlı orta bakır tel çekme makinesi

Ekipman Kompozisyonu:

1 LZ6 / 560 Düz çizgi tel çekme makinesi

2 adet 800mm iplik makarası tel çekme makinesi

3 İnsan-makine arayüzü kontrol dokunmatik ekranı

4 Set elektrik kumandası kabini

Uygulama :

Bu makine, düşük, orta ve yüksek karbonlu çelik, bakır ve alüminyum teller çizmek için kullanılabilir. Tırnak teli, elektrikli kurşun, bakır halatlar, yay vb imalat sanayi için uygundur . Elektrik kontrolünü benimser, daha düşük gürültü ve yüksek verimlilikle çalışmak daha kolaydır .

Ana teknik parametre ve noktalar:

(1) Giriş gücü: ≤ 1300 MPa

(2) Maks. Giriş çapı: Ф6.5mm

(3) Minimum kablo çıkışı çapı: Ф2.5mm

(4) Maksimum sıkıştırma oranı: 97%

(5) Maksimum çekme hızı: 10m / s Normal çekim hızı: 9m / s

(6) Su tüketimi ve basınç: 5 m3 / s su basıncı> 0.25 MPa

(7) Hava tüketimi ve basınç: 1.0m3 / h hava basıncı> 0.6MPa

(8) Motor: ① Ana motor: 30KW * 9 AC motor

② Tel toplama makinesi: 22KW AC motor

(9) Çizim tamburu, Tambur çapı Ф600mm, malzeme: ZG45 çelik, sprey

çalışma yüzeyi, kalınlığı 1mm, yükseklik: 60mm, çelik tel çekirdek bileşenleri ile doğrudan temas halinde Davul tungsten karbür sert alaşım tozu, üretim teknolojisi de özellikle titiz olun. Benim şirket reel genel güzel seks ve sertlik daha yüksek; Tamburun genel ve mekanik özelliklerini iyileştirmek için kaba işleme sonrasında tavlama işleminden sonra ; Döküntü yüzeyi kaynak aşınmaya dirençli karbür işlemeye maruz bırakarak ve daha sonra öğütme işleminden sonra rafine edilmiş rafine edilmiş makine haline getirilir ancak tambur yüzeyinde işleme spiral u-şekiller vardır. Soğutma prensibi tambur ve suyun soğutucu ceketinin nispi dönme hareketi ile üste sıkıştırılması için yanal oblik kotun nispi dönme hareketi, tambur sarımının iç kısmı ısı alışverişi soğutma suyunu u şekilli olukla bitirecektir spiral u şeklindeki slot teknolojisinin uygulanmasıyla kazanın yüzey işlemesinde hızlı, sadece soğutma suyunun sıkıştırma etkisini yaratmakla kalmaz aynı zamanda makara iç ısı değişimi alanını artırır, bu yapının uygulanmasının bu yapının uygulanmasını sağladığı ısı alışverişi davulunu verimlilik% 30'dan fazla, bu nedenle büyük ölçüde davul su soğutma etkisi geliştirmek; Başka bir tambur duvarı , su soğutma etkisini sağlamak için davulun iç duvarı üzerindeki tortu oluşumunu engelleyebilir ve tamburun ömrünü uzatır ve çelik tel çekme kalitesini garantiler. Tambur yüzey kaplaması Ra0.4 veya daha yüksektir, yaklaşık HRC60 ° yüzey sertliği, tambur seti yüksek hızlı çizgi tel hattı yüksekliği ihtiyacını karşılar . Yuvayı 5000h içinde takın ve yırtın

Döner Kalıp Kutusu:

① Die dönüşü, tel çekildiğinde, ömrü

% 15 artmış ve çelik tel yüzey yağlama paketi eşit olarak, çekme hızı

% 10 arttı.

② Kalıp kutusu, çelik tel çekme açısının sağlanması için evrensel ayar olabilir

hangi yüksek kaliteli tel sağlar.

Ayarlama silindiri:

① Pnömatik anti-gerginlik ayarı kullanarak gerginlik ayarlanabilir; kılavuz makara WC ile püskürtülür, faydalı ömür iki yıldan fazladır. Sensör, Almanya'dan ithal edilen schneider sensör açısal deplasman temassız bir şekilde benimser, daha geniş eşleme şablonu süreci yapmak, kalıp aşınma ve yıpranma sonra otomatik olarak telafi edilebilir ve hat kırmak zordur.

② Evde üretilen tek kontrol cihazını kullanarak ayarlama silindiri çalışırken salınımın kalıp giren telin yönü ile ilgisi olmadığından ve tel girme açısının sabit olduğundan emin olun: <1> kalıp ömrünün fazla olduğundan emin olun % 20 <2> çizimde sabit yuvarlaklık sağlayın; <3> çizim sırasında ince kararlı doğrusallığın sağlandığından emin olun

② çalışma yolu :: düz çizgi tel çekme makine kontrol sistemi AC frekans dönüşüm kontrolü, PLC mantık kontrolü, tam dijital kontrol, ithal yüksek dereceli bileşenler, güçlü anti-parazit yeteneği, hızlı çalışma benimsemek, sadece istikrarlı ve güvenilir çalışma değil, aynı zamanda, düşük enerji tüketimi ve büyük ölçüde üretim verimliliğini artırır, ancak kalkan ekipmanı yüksek hız açık veya başka bir arıza olduğunda, otomatik durdurma cihazı çoklu koruma fonksiyonuna sahiptir. Her makinede noktalar, eski bağlantı, bağlantı, ana ekranın çalışma istasyonu, önceden ayarlanmış hız ön ayar ekranının uzunluğu ile insan-makine arabirimi, arıza sorgusu, ekipmanın başlatılması, durdurulması, durdurulması, durdurulması gibi işlevler tamamlandıktan sonra durum, bilgisayar kalıp montajı vs. sistem genel olarak PLC program kontrolü, frekans dönüştürücü, iletişim yoluyla veri değişimini tamamlamak için dokunmatik ekran kullanan PLC, frekans dönüştürücüsünü okuma, yazma, açma, kapatma gibi işlemleri serbestçe kontrol edebilir. PLC yazılımı, farklı çizim işlemlerine otomatik olarak programlama ve kurmayı sağlayabilir ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilir; renkli ekranlı insan-makine arayüzü, ekipmanın çalışma koşullarını ve hata ekranını herzaman izleyebilir. Her işlem parametresi dokunmatik ekran girişi ile ayarlanabilir. yüksek hassasiyet, daha iyi doğruluk, kolay düzeltme ve çizim işlemini daha geniş sağlayarak, kalıp atlamayı kolayca gerçekleştirmeyi başarabiliyor. Bütün sistem düzgün çalışıyor, düşük hata oranı, kolay kullanım.

İletişim bilgileri
Jiangyin Yifa Metal Science & Technology Co., Ltd

İlgili kişi: LIU

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler